• Stabilna pojedyncza śruba 80Kw 90kg / H Linia do produkcji taśm PET
  • Stabilna pojedyncza śruba 80Kw 90kg / H Linia do produkcji taśm PET
  • Stabilna pojedyncza śruba 80Kw 90kg / H Linia do produkcji taśm PET
Stabilna pojedyncza śruba 80Kw 90kg / H Linia do produkcji taśm PET

Stabilna pojedyncza śruba 80Kw 90kg / H Linia do produkcji taśm PET

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: JIN MACHINE
Orzecznictwo: CE;SGS;ISO9001
Numer modelu: JIN-SJPET-33

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Standardowa drewniana rama i drewniana skrzynia są dostępne dla Jin Machine Excellent Rigid Packagin
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10 zestawów miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Linia do produkcji taśm PET Surowiec: Płatki PET lub granulki
Pojemność: 90-250 kg / godz Podanie: Plastikowy pasek / opaska / opakowanie
Materiał: Stal nierdzewna SUS 304 Gwarancja: 12 miesięcy
Konstrukcja śrubowa: Pojedyncza śruba moc: 80-200 kW
Silnik: Marka Siemens Okres produkcyjny: 30 dni
High Light:

Linia do produkcji taśm PET 90 kg / H

,

linia do produkcji taśm PET o mocy 80 kW

,

linia do produkcji taśm PET z pojedynczą śrubą

opis produktu

Stabilna pojedyncza śruba 80Kw 90kg / H Linia do produkcji taśm PET

 

Stabilna linia do produkcji taśm PET / linia do wytłaczania 90-150 kW

 

1. opis produkcji:

 

1. Wytłaczarka przyjmuje specjalną śrubę PET i unikalny projekt parametrów.Ślimak posiada unikalny efekt separacji i mieszania, co zapewnia równomierne uplastycznienie materiału.Ma zalety dużego wytłaczania, dobrej plastyfikacji, wysokiej twardości i dużej odporności na zużycie.

 

2. Trójwymiarowe składane urządzenie filtrujące o bardzo dużej powierzchni ma obszar rozszerzalności filtra, który jest 30 razy większy niż obszar tradycyjnego filtra płaskiego.Siatka filtrująca może osiągnąć 80 oczek, a wszystkie można wyprodukować ze 100% płatków butelkowych.Jakość gotowego produktu można porównać z nowym materiałem.

 

3. Suszenie surowców odbywa się za pomocą produkowanego przez firmę systemu osuszania i suszenia typu „plaster miodu” z rotorem.Punkt rosy -50 ° C zapewnia wilgotność surowców ≤50 PPM, polikondensację w fazie stałej i efekt podwyższenia lepkości.

 

4. Ten zestaw wykorzystuje dwa specjalne procesy rozciągania, które mają dobrą sztywność i stabilną szerokość, co poprawia wytrzymałość na rozciąganie gotowego produktu.

 

5. Nawijarka posiada dwustanowiskowe urządzenie zwijające, które jest łatwe w obsłudze i łatwe do wymiany rolek.

 

6. Precyzyjne komponenty sprawiają, że jakość formowania produktu jest stabilna, a wahania szerokości i grubości są znacznie mniejsze niż normy krajowe;unikalne urządzenie do zmiany sieci znacznie skraca czas zmiany sieci i poprawia wydajność pracy.

 

7. Unikalny system ogrzewania z obiegiem pieca wykorzystuje wewnętrzną metodę nawijania posuwisto-zwrotnego, która w pełni wykorzystuje energię cieplną, aby znacznie zmniejszyć straty mocy.

 

8. Unikalny obiegowy system chłodzenia i wiele zestawów ukształtowanych rolek prowadzących sprawiają, że chłodzenie i obkurczanie taśmy pakującej jest pełniejsze, produkt jest bardziej stabilny, a rozmiar jest dokładniejszy.

 

2. Wstęp

 

za System nawijania o stałej sile, unikalne parametry konstrukcyjne, zgodnie z wysoką wydajnością, doskonały efekt nawijania taśmy, obie strony są płaskie i piękne
b Precyzyjne specjalne urządzenie do wytłaczania i prasowania, regulowane ciśnienie, koło wytłaczające może osiągnąć synchronizację w górę iw dół, wytłaczanie jest wyraźne, piękne, jakość produktu jest lepsza i można je porównać z Europą, Ameryką, Japonią i Koreą Południową.
do Pięć-system trakcji rolkowej, stabilna trakcja, stabilna praca sprzętu, zmniejszenie awaryjności i zmniejszenie kosztów utrzymania o 60%

Stabilna pojedyncza śruba 80Kw 90kg / H Linia do produkcji taśm PET 0

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Stabilna pojedyncza śruba 80Kw 90kg / H Linia do produkcji taśm PET czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.