JIN MACHINE w CHINAPLAS 2019 NOWE PODEJŚCIE DO PRODUKTÓW

July 1, 2021

najnowsze wiadomości o firmie JIN MACHINE w CHINAPLAS 2019 NOWE PODEJŚCIE DO PRODUKTÓW

MASZYNA JIN w CHINAPLAS 2019

Jin Machine to nowoczesne przedsiębiorstwo rodzinne, pozostające duchem badań i rozwoju. Przez ponad 12 lat ciągłych badań i rozwoju, Jin Machine może zaoferować pełną gamę wysokiej jakości urządzeń pomocniczych, w tym systemy podawania, przenoszenia, mieszania i suszenia od samodzielne pojedyncze jednostki, aż po bardzo duże, złożone centralne systemy transportu materiałów.Nasze systemy wyróżniają się niskim zużyciem energii i doskonałą wydajnością.
W tym roku serdecznie zapraszamy Państwa / Państwa firmę do odwiedzenia naszego stoiska (nr stoiska: 3.2D11) na targach CHINAPLAS 2019, które odbędą się w dniach 21-24 maja 2019 w China Import & Export Fair Complex, Pazhou, Guangzhou, PR China.
Oprócz Osuszaczy Osuszających i Centralnego Transportu zaprezentujemy dwa nowe produkty: krystalizator PET/PLA oraz automatyczne rozdzielacze.

 

najnowsze wiadomości o firmie JIN MACHINE w CHINAPLAS 2019 NOWE PODEJŚCIE DO PRODUKTÓW  0

 

Nasze produkty:

Krystalizator PET/PLA (NOWY produkt!)

Inteligentny proces krystalizacji kontroli PET lub PLA, aby zapewnić

jakość krystalizacji surowców, usuwanie wilgoci z powierzchni surowców, zwiększanie lepkości, unikanie zbrylania się, a dalsze przetwarzanie może być kontynuowane.
Automatyczne kolektory (NOWY produkt!)

Zgodnie z formułą, w pełni automatyczny dobór, podawanie i dozowanie materiału, zapewniając w ten sposób bardzo wydajny i niezawodny, łatwy do kontrolowania system automatyki i redukujący koszty pracy.
Osuszacz

Nasza suszarka osuszająca może automatycznie dostosowywać parametry sterowania do różnych zmian temperatury, takich jak temperatura materiału i temperatura powietrza, aby uzyskać inteligentną kontrolę, poprawić wydajność i oszczędzać energię.

Nasza suszarka ma zastosowanie do osuszania wszelkiego rodzaju granulatów i peletów z tworzyw sztucznych, dla różnych linii produkcyjnych do granulacji tworzyw sztucznych, linii produkcyjnych do wytłaczania i linii produkcyjnych do formowania wtryskowego.
Centralny System Przenoszenia

Jin Machine Central Conveying System to kompletne rozwiązanie transportowe (rurociągi, generatory podciśnienia, rozwiązania bezpieczeństwa) do przenoszenia materiałów przez wszystkie etapy przetwarzania, takie jak przechowywanie, suszenie i wtrysk na terenie całego zakładu klienta.